Mükemmel Açık Hava Mekanı

Hepimiz biliyoruz ki, zaman zaman misafirleri memnun etmek biraz zor olabilir ve bazen biraz yorgun düşer. Kendi zamanları değerlidir ve ondan en iyi şekilde yararlanmak için yeni deneyimler, benzersiz bir şey ve anında Instagramlanabilir bir şey isterler.

 

Dolayısıyla, ister konuklarınızın dinlenebileceği, ellerinde cam tutabilecekleri ve harika dış mekanların tadını çıkarabilecekleri pastoral bir pop-up restoran oluşturmak isteyin, ister bir düğün veya özel bir parti için unutulmaz bir ortam sunmak istiyorsanız, Aurora cevaptır. .

Geniş, sağlam ve sağlam, ideal “etkinlik çadırı” ve güçlü olduğu kadar çok yönlü. Kullanımları hayal gücünüz kadar geniştir, bu nedenle bir yoga inzivası veya belki bir açık hava resim dersi kurmak istiyorsanız, Aurora “wow” faktörüne sahiptir ve misafirlerinize sıra dışı bir şey sunacağından emin olabilirsiniz.

 

Aynı zamanda pratik ve dikkat çekici. Her şey ayrıntıyla ilgilidir, ahşap çerçevesi, muhteşem gergi yapısı ve denizci görünümü ile Aurora birden fazla yerleşim seçeneği sunar, bu nedenle çok yönlüdür ve çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir.